Logo

iStanbuL Koltuk Yıkama


iStanbul Temiz Koltuk Yıkama

Koltuklar evinizin gösterişi ve kalitesidir. Temiz koltuklar ailenize sağlıklı bir yaşam, komşu ve ziyaretçilerinize ise prestijli bir izlenim sağlar. Evinizin genel görünümü ne kadar iyi olursa olsun, temiz görünümlü koltuklarınız olmazsa bütün emekleriniz boşa gider. Yaşam kalitenizin bir yansımasıdır koltuklarınız!

İstanbul Koltuk Yıkama

Nüfusu 14-15 milyona ulaşmış İstanbul’da koltuk yıkama oldukça fazla kullanılan bir hizmek sektörü haline gelmiştir. Ev ve konutlar haricinde iş yerleri, ofisler, kafe, restorant ve sinema gibi alanlarda kullanılan koltuklar da, o iş yerinin prestijini yansıtmaktadır ve düzenli olarak temizlenerek yıkanması gerekmektedir. Başarılı olmak isteyen tüm işletme ve işyerleri müşterinin hijyen ihtiyaçlarını gözeterek kullandıkları koltukları düzenli olarak yıkatmak zorundadır. iStanbul 24 Koltuk Yıkama firması olarak, İstanbul’da tüm Anadolu Yakası ilçelerinde iş yerleri, ofis ve konutlara kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. İstanbul Koltuk Yıkama sektöründe lider firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama, artık eve gelen gündelikçi bayanlara bırakılmayacak kadar önemli ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Evinizin genel temizliği için gündelikçi bayanlardan faydalanabilirsiniz ama gerçek ve profesyonel bir koltuk temizliği için, sadece bu hizmet üzerine yoğunlaşmış yıkama firmalarından senede en az iki defa faydalanmalısınız. Koltuk temizliği ve onunla birlikte gelen hijyen ve sağlık aileniz için ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Kendi kendinize yaptığınız günlük temizlik koltuklarınızın bakteri ve mayklardan arındırılması için yeterli olmayacağından mutlaka uzman bir koltuk yıkama firması ile işbirliği yapınız.

Koltuk Yıkama Yerinde ve Evinizde

Koltuk yıkama hizmeti size bir telefon uzaklığında. Kara kara düşünmenize gerek yok. iStanbul 24 Koltuk Yıkamayı aramadan önce ne zaman uygun olduğunuza karar verin yeter, gerisini düşünmenize gerek yok. Tüm alet ve makinalarımızla evinize gelerek koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Siz diğer işlerinizle yada komşularınızla meşgul olabilirsiniz. Koltuklarınızın bulunduğu yerde düzenlenmesi, yerinde yıkanmaya uygun duruma getirilmesi, evinizde bulunduğu yerde yıkanması bize sorunumuz. Herşeyi kendimiz hallediyoruz. Lütfen siz evinizde istirahat edin.

Buharlı Koltuk Yıkama

Deterjanların yerini ısısı 170 dereceye kadar yükseltilmiş buharın aldığı bir temizleme ve yıkama yöntemidir. Su ve deterjan sarfiyatından tasarruf sağlamakta olup, görünümün temizlenmesinden ziyade bakteri ve maykların yok edilerek hijyen sağlanması için tercih edilen bir yıkama metotudur. Buhar belli bir ısı ve basınca ulaştığında iyonize olarak kir, bakteri ve maykları yakalayarak liflerin dışına çıkarılmasını sağlar. Daha sonra yapılan kuvvetli vakumlama ile tüm zararlılar ve kirler çekilerek koltuk döşemesinden uzaklaştırılır. Firmamız arzu edildiği taktirde tamamı buharlı kağıthane halı yıkama da uygulamaktadır.

28 Ocak 2017 - 13:55

Adnan

543 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .