Logo

Çişli Yatak Yıkama


Yataklarımız çişli olduğunda maalesef uzun süre kokar ve yatağa çok da kolay geçmeyecek şekilde leke yapar. Özellikle çocuklu ailelerin sıklıkla rastladığı bir durumdur. Deterjanlı bezlerle silmek yatağı ıslattığı gibi lekenin de tam olarak çıkmasını sağlamaz. Bir müddet sonra da yatakta çürüme başlar. Bir de koku iyice derinlere hapsolmuş olur.

Biz firma olarak, çişli yatak yıkama hizmetimiz ile yukarıda değinilen kokuyu giderme ve lekeyi çıkarma konusunda devreye giriyoruz ve sizlere yardımcı oluyoruz.
Genellikle çişli yatak yıkama hizmetimizi yerinde yapıyoruz. Sonuç olarak da size yatağınızı temizlenmiş ve kokusuz olarak teslim ediyoruz.

Çişli Yataklarınızı Atmanıza Gerek Kalmadı. Arayın Temizleyelim!
İnsanlar çişli yatakları birkaç kez silmeyi denedikten sonra kokudan kurtulamadıkları için atmayı seçebilirler. Bu da maddi anlamda size beklenmedik zamanda zarar verecek bir duruma neden olur. Biz firma olarak çişli yatak yıkama hizmetimiz ile yataklarınızı atmanıza gerek kalmayacak şekilde temizlemeyi ve kokudan arındırmayı garanti ediyoruz. Peki, bu işlemleri nasıl yapıyoruz? Çişli yatak yıkama işlemlerinde izlediğimiz yolu sizler için maddeledik:
• İlk olarak çişli yatağınız vakumlu makinelerimiz ile temizlenir, bu sayede yatağınızı tozdan kirden kurtarırız.
• Yatağınızdaki lekeli olan kısımlar leke çıkarıcılar uygulamak suretiyle temizlenir. Kullanılan ürünler kimyasal içermezler. Bir de tüm yatağınız uygun şampuanlarla yıkanır.
• Yatağınızdaki lekeler çözüldükten sonra suyla yıkama yapılır.
• En son aşamada ise vakumlu makineyle yatağınız tekrar vakumlanır ve temizleme işlemi böylece tamamlanmış olur.

20 Mart 2017 - 23:27

Adnan

157 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .