Logo

Fatih Tayahatun Mahallesi Koltuk Yıkama


FATİHwww.istanbul24temizlik.com Fatih Koltuk Yıkama

Profesyonel Olarak Fatih Tayahatun Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklara sahip olmanızdır. Biz Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz, Koltuklarınızdaki Bakterileride  Ölduruyoruz. Fatih Tayahatun Mahallesi Evde Koltuk Yıkama, Çekyat Yıkama, Sandalye Yıkama, Yatak Yıkama, Halı Yıkama, Cafe Restaurant Koltuk Yıkama, Hizmetleri Vermekteyiz.
Fatih Geneline Yılın Her Günü Hizmet Veren Ve Fatih Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama Alanında En İyi, En Uygun Fiyatları, En Ucuz, En Temiz, En Kaliteli Ve En Sağlıklı Evde Koltuk, Yatak, Halı, Kanepe Yıkama Hizmeti Veren Firmamız Fatih Koltuk Yıkama Firmaları Arasında En Çok Tercih Edilen, Servis Ağı Gelişmiş, Profesyonel Ekibi Ekipmanlarıyla Yerinde Koltuk, Yatak, Halı Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Koltuklar Kullanımları Açısından Zamanla Kirlenir Ve Yıkama Ve Temizliği Olmadığı Sürece Bu Kirlere Bakteri Yuvasına Dönüşerek Sağlığımızı Tehdit Eder Hale Gelebilir.
Koltuk Temizleme Yöntemleri Konusunda Fatih Halkına Bilgilendirmekteyiz. İstanbul Fatih Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Ve Ya Yaparlar Sorusuna Tecrübemizle Cevap Vermekteyiz. Çiş Olmuş Koltuk Yıkama Fatih Servisimiz Bu Konuda Bilgi Ve Beceri İle Donatılmıştır. Hayatımızda En Çok İdrar Ve Ya Çiş Olan Koltuk Ve Yataklardır. Fatih Çişli Yatak Kanepe Çekyat Yıkama İşlemlerini Garanti Kapsamında Yapmaktayız. Oturma gurubu yıkama temizleme Fatih olarak haftanın yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.
Fatih Koltuk Yıkama Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapılır. Fatih Koltuk Ve Kanepe Yıkama Fiyatları İndirimli Olanlar Nerden Bulunur. Koltuk Üzerine Çay Kahve Lekesi Nasıl Temizlenir Ve Koltuk Lekeleri Çıkarma Yöntemleri Nasıl Olur. Fatih Çişli Yatak Ve Baza İdrar Kokusu Nasıl Giderilir. Koltuk Temizleme Yöntemleri Aslında Koltuk Kirletme Yöntemidir. Fatih de En İyi Koltuk Fatih Temizleme Yöntemi Yıkama Yapmakla Geçer. Fatih kafe koltuk yıkama, Yerinde Yıkama Fatih Mahallesi Şirketi Koltuk Kanepe Yerinde Halı Yıkama Temizleme Hizmetinde 15 Yıllık Tecrübe Birikim İle Servis Vermekteyiz.
Koltuk Çok Kirlendi Nasıl Temizlenir Fatih Sorusu Koltuk Yıkama Şirketimize Sorun.
Koltuğum Lekelendi Nasıl Bir Yöntemle Temizlerim Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapabilirim

www.istanbul24temizlik.com 7 gun 24 saat servislerimizle Fatih bölgesine hizmet vermekteyiz

 

 

KOLTUK YIKAMA FATİH

 

İstanbul ilinde bu sektörde 15. Yılına giren firmamız Koltuk yıkama firmaları içerisinde en iyi ve en garantili firma özelliği taşıyan bir firmadır.
İstanbul un tüm ilçelerine 4 mevsim 7 gün 24 saat sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız makineler kaliteli olup yerli tip makineler kullanmamaktayız. çünkü yerli tip makineler kıssa zaman sonra arıza vermektedir. Bu sektörde en öneli kural kullandığımız deterjanlardır. Ucuza kaçan merdiven altı şirketlerin yaptığı tamamen sahtekarlıktır. Koltuk yıkama işlemi 1 veya 1,30 saat arasında sürmektedir. Bizler kimyasal ve deterjan kullanmıyoruz. İnsan sağlığına hiçbir zarar vermeyen anti-alerjik (kronik nefes rahatsızlığı olanlar için) ve anti-bakteriyel ( Myte ve bakterilere kesin çözüm) sterilizasyonu sağlayan ithal SOLÜSYONLAR kullanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde manuel olarak değil, elektirikli döner sistem fırçalama tekniği kullanmaktayız. Vakum makinemiz 3600 watt emiş gücüne sahiptir.

 

 

 

KOLTUK YIKAMA FATİH FİYATLARI

 

KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
ÇİFT KİŞİLİK YATAK 95 TL
SANDALYE 5 TL
ÇAM SİLME m2 5 TL
EVDE HALI YIKAMA m2 5 TL

Koltuk + yatak yıkamalarında indirim uygulanmaktadır

 

 

 

Fatih MAHALLELERİ SERVİSLERİMİZ

 

Fatih Aksaray Mahallesi, Fatih Akşemsettin Mahallesi, Fatih Alemdar Mahallesi, Fatih Ali Kuşçu mahallesi, Fatih Atikali Mahallesi, Fatih Ayvansaray Mahallesi, Fatih Balabanağa Mahallesi, Fatih Balat Mahallesi, Fatih Beyazıt Mahallesi, Fatih Binbirdirek Mahallesi, Fatih Cankurtaran Maahallesi, Fatih Cerrahpaşa Mahallesi, Fatih Cibali Mahallesi, Fatih Demirtaş Mahallesi, Fatih Derviş Ali Mahallesi, Fatih Emin sinan Mahallesi, Fatih, Fatih Hacıkadın Mahallesi, Fatih Hasekisultan Mahallesi, Fatih Hobyar Mahallesi, Fatih Hoca Giyasettin Mahallesi, Fatih Hocapaşa Mahallesi, Fatih Hırkaişerif Mahallesi, Fatih Kalenderhane MahalLesi, Fatih Karagümrük Mahallesi, Fatih Katip Kasım Mahallesi, Fatih Küçükayasofya Mahallesi, Fatih Kemalpaşa Mahallesi, Fatih Kocamustafapaşa Mahallesi, Fatih Mercan Mahallesi, Fatih Mesihpaşa Mahallesi, Fatih Mevlanakapı Mahallesi, Fatih Mimar Hayrettin Mahallesi, Fatih Mimar Kemalettin Mahallesi, Fatih Molla fenari Mahallesi, Fatih Mollagürani Mahallesi, Fatih Molla hüsrev Mahallesi, Fatih Muhsinehatun Mahallesi, Fatih Nişanca Mahallesi, Fatih Rüstempaşa Mahallesi, Fatih Saraçishak Mahallesi, Fatih Sarıdemir Mahallesi, Fatih Süleymaniye Mahallesi, Fatih Sümbülefendi Mahallesi, Fatih Seyyid Ömer MahallesiFatih Silivrikapı Mahallesi, Fatih Sultanahmet Mahallesi, Fatih Sururi Mahallesi, Fatih Tahtakale Mahallesi, Fatih Tayahatun Mahallesi, Fatih Topkapı Mahallesi, Fatih Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Fatih Yavuzsinan Mahallesi, Fatih Yedikule Mahallesi, Fatih Zeyrek Mahallesi, Fatih Şehremini Mahallesi, Fatih Şehsuvarbey Mahallesi, Fatih İskenderpaşa Mahallesi, Fatih Mahallelerine Koltuk Yıkama Firması Olarak garantili hizmet sunmaktayız.

.

 

 

FATİH KOLTUK YIKAMA 

1 asama:  ilk once koltugumuzun her yerini guzelcene ilacliyoruz

2 asama:  koltugumuzun üzerine leke cıkartan ilac sıkıyoruz

3 asama:  koltugumuzu guzelcene fırcalıyoruz

4 asama:  koltugumuzu ilacla tekrar duruluyoruz

5 asama:  koltugumuzun üzerindeki suyu ve bakterileri vakumla güzelcene cekiyoruz

Not cişli koltuk yıkamalarda ve yataklarda solüsyon kulanmaktayız.

Tüm koltuklarınızı itina ile yıkıyoruz. Yerinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Anti alerjik ve anti bakteriyel Kimyasallar kullanıyoruz. Kesinlikle insan sağlığına hiç bir yan etkisi yoktur. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır.
% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.
Bizler için sizlerin referansları her şeyden önce gelmektedir.
Diğer hizmetlerimiz için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Koltuk yıkama ve Evde Koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Koltuklarınızı ve yatagınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

 

 

Muracat : Adnan 

Muracat Tel : 0532 308 3080

10 Haziran 2018 - 08:08

Adnan

72 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .