Logo

İkitelli Bölgesi Koltuk Yıkama Hizmetleri


İkitelli Bölgesi Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuk yıkama sıradan bir temizlik işleminden farklıdır. Koltuklarında yüzeyleri hem hassasiyet isteyen hem de özel ekipmanlar ve temizlik ürünleri kullanılması gereken bir temizlik işlemidir. Koltuk döşemelerinde kullanılan kumaşlar ile çabucak bütünleşen leke ve kirler zamanla yüzeylerde birikerek çıkarılması kat kat güç hale gelmektedir. Bu noktada profesyonel kanallar ile işbirliği sağlamak gerekmektedir. İkitelli koltuk yıkama bölgede en hızlı ve en iyi neticeleri müşterilere sunmaktadır. Koltuk yıkama işlemleri farklı aşamalardan geçerek temizlenmektedir. Genel olarak ıslatma, fırçalama, vakumlama ve kurutma işlemlerinin her birinden özenle geçirilerek evlerde sağlanması imkansız hijyeni en iyi şekilde makul ücretlere sunmaktadır.
Yatak Ve Perde Yüzeylerinin Hassas Temizliği

Yatak temizliği en zor işlemlerden birisidir. Sıradan temizlik yöntemleri ile yeteri kadar hijyen sağlanamamakla birlikte yanlış ve bilinçsiz yapılan temizlikler lekeleri yüzeylere daha da iterek çıkarılmasını güçleştirmektedir. İkitelli yatak yıkama hizmetleri temizlik aşamalarında yatak yüzeyleri özel temizlik ürünleri ile temizlenmektedir. Yatak yüzeylerinde hassas temizliğin önemini benimseyen profesyonel personeller, modern yöntemler ile leke, kir, toz ve bakterileri yataklardan soyutlamaktadır. Üstün vakum gücü sağlayan son teknoloji ekipmanlar bu işlemlerde kullanılmaktadır.

İkitelli Sandalye Ve Koltuk Yıkama
İkitelli sandalye yıkama işlemlerinde son derece dikkatli olunması gerekmektedir. Sandalyeler temizlenirken iki kat özen gösterilmelidir. Sandalye döşemeleri ve ahşapları uygun ürünler ile sterilize edilirken kirlerden ve bakterilerden arındırılmaktadır.
İkitelli stor perde yıkama işlemleri özel makinelerde, buhar ve vakumlama yöntemleri ile temizlenmektedir. Özellikle İstanbul’un trafik ve insan yoğunluğu bakımından en fazla problem yaşayan lokasyonu olan İkitelli konut ve evlerine de yansımaktadır. Özellikle pencerelerden gelen yoğun toz ve kirlilik perdelerin renginde zamanla solma yapabilmektedir. Bu sebepten ötürü perdeler belirli aralıklar ile profesyonel ellerde temizlenmelidir. Estetik görünümleri ve kumaş dokularının kaliteleri korunarak temizlik işlemleri en iyi şekilde yapılma

20 Mart 2017 - 23:12

Adnan

74 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .