Logo

İstanbul Cafe Restaurant Koltuk Yıkama


Profesyonel Olarak İstanbul Koltuk Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklara sahip olmanızdır. Biz Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz, Koltuklarınızdaki Bakterileride  Ölduruyoruz. İstanbul Koltuk Yıkama, Çekyat Yıkama, Sandalye Yıkama, Yatak Yıkama, Halı Yıkama, Cafe Restaurant Koltuk Yıkama, Hizmetleri Vermekteyiz.

KOLTUK YIKAMA İSTANBUL

İstanbul ilinde bu sektörde 15. Yılına giren firmamız Koltuk yıkama firmaları içerisinde en iyi ve en garantili firma özelliği taşıyan bir firmadır.
İstanbul un tüm ilçelerine 4 mevsim 7 gün 24 saat sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız makineler kaliteli olup yerli tip makineler kullanmamaktayız. çünkü yerli tip makineler kıssa zaman sonra arıza vermektedir. Bu sektörde en öneli kural kullandığımız deterjanlardır. Ucuza kaçan merdiven altı şirketlerin yaptığı tamamen sahtekarlıktır. Koltuk yıkama işlemi 1 veya 1,30 saat arasında sürmektedir. Bizler kimyasal ve deterjan kullanmıyoruz. İnsan sağlığına hiçbir zarar vermeyen anti-alerjik (kronik nefes rahatsızlığı olanlar için) ve anti-bakteriyel ( Myte ve bakterilere kesin çözüm) sterilizasyonu sağlayan ithal SOLÜSYONLAR kullanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde manuel olarak değil, elektirikli döner sistem fırçalama tekniği kullanmaktayız. Vakum makinemiz 3600 watt emiş gücüne sahiptir.

KOLTUK YÜZEYİ NASIL SİLİNİR ?

Anti-bakteriyel çabuk uçan, keskin kokusuz temizlik maddeleri seçmeliyiz. Koltuk yüzeyi ılık su ve beyaz sabunla temizlenmelidir. Koltuk yıkamada diğer yöntem Yarım kova ılık suya yarım çay bardağı arap savunu koyup tül parçası, naylon banyo liftiyle silinirse lekeler hemen çıkar.

Temizleme işlemimde en  önemli şey, koltuk yüzeyindeki suyun tamamen çekilmesidir.Silme işlemine başlamadan önce renklerin solmayacağından ya da zarar görmeyeceğinden emin olmaktır.

Yeni aldığınız koltuklarınızı ilk etapta koruyucu örtüler ile kullanmak istemezsiniz.Bu örtüler kullanıldığı zaman takımların kirlenmesi söz konusu olabilir.

İStanbul Temiz Koltuk Yıkama

Koltuklar evinizin gösterişi ve kalitesidir. Temiz koltuklar ailenize sağlıklı bir yaşam, komşu ve ziyaretçilerinize ise prestijli bir izlenim sağlar. Evinizin genel görünümü ne kadar iyi olursa olsun, temiz görünümlü koltuklarınız olmazsa bütün emekleriniz boşa gider. Yaşam kalitenizin bir yansımasıdır koltuklarınız!

İstanbul Koltuk Yıkama

Nüfusu 14-15 milyona ulaşmış İstanbul’da koltuk yıkama oldukça fazla kullanılan bir hizmek sektörü haline gelmiştir. Ev ve konutlar haricinde iş yerleri, ofisler, kafe, restorant ve sinema gibi alanlarda kullanılan koltuklar da, o iş yerinin prestijini yansıtmaktadır ve düzenli olarak temizlenerek yıkanması gerekmektedir. Başarılı olmak isteyen tüm işletme ve işyerleri müşterinin hijyen ihtiyaçlarını gözeterek kullandıkları koltukları düzenli olarak yıkatmak zorundadır. iStanbul 24 Koltuk Yıkama firması olarak, İstanbul’da tüm Anadolu Yakası ilçelerinde iş yerleri, ofis ve konutlara kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. İstanbul Koltuk Yıkama sektöründe lider firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama, artık eve gelen gündelikçi bayanlara bırakılmayacak kadar önemli ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Evinizin genel temizliği için gündelikçi bayanlardan faydalanabilirsiniz ama gerçek ve profesyonel bir koltuk temizliği için, sadece bu hizmet üzerine yoğunlaşmış yıkama firmalarından senede en az iki defa faydalanmalısınız. Koltuk temizliği ve onunla birlikte gelen hijyen ve sağlık aileniz için ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Kendi kendinize yaptığınız günlük temizlik koltuklarınızın bakteri ve mayklardan arındırılması için yeterli olmayacağından mutlaka uzman bir koltuk yıkama firması ile işbirliği yapınız.

Koltuk Yıkama Yerinde ve Evinizde

Koltuk yıkama hizmeti size bir telefon uzaklığında. Kara kara düşünmenize gerek yok. iStanbul 24 Koltuk Yıkamayı aramadan önce ne zaman uygun olduğunuza karar verin yeter, gerisini düşünmenize gerek yok. Tüm alet ve makinalarımızla evinize gelerek koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Siz diğer işlerinizle yada komşularınızla meşgul olabilirsiniz. Koltuklarınızın bulunduğu yerde düzenlenmesi, yerinde yıkanmaya uygun duruma getirilmesi, evinizde bulunduğu yerde yıkanması bize sorunumuz. Her şeyi kendimiz hallediyoruz. Lütfen siz evinizde istirahat edin.

 

KOLTUK YIKAMA İSTANBUL FİYATLARI

 

KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
ÇİFT KİŞİLİK YATAK 95 TL
SANDALYE 5 TL
ÇAM SİLME m2 3 TL
EVDE HALI YIKAMA m2 4 TL

Koltuk + yatak yıkamalarında indirim uygulanmaktadır

Buharlı Koltuk Yıkama

Deterjanların yerini ısısı 170 dereceye kadar yükseltilmiş buharın aldığı bir temizleme ve yıkama yöntemidir. Su ve deterjan sarfiyatından tasarruf sağlamakta olup, görünümün temizlenmesinden ziyade bakteri ve maykların yok edilerek hijyen sağlanması için tercih edilen bir yıkama metotudur. Buhar belli bir ısı ve basınca ulaştığında iyonize olarak kir, bakteri ve maykları yakalayarak liflerin dışına çıkarılmasını sağlar. Daha sonra yapılan kuvvetli vakumlama ile tüm zararlılar ve kirler çekilerek koltuk döşemesinden uzaklaştırılır. Firmamız arzu edildiği taktirde tamamı buharlı kağıthane halı yıkama da uygulamaktadır.

şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Koltuk yıkama, Evde Halı Yıkama, Evde Yatak Yıkama, Evde Sandalye Cekyat Yıkama,Evde Koltuk temizleme, Cafe Koltuk Yıkama, Otel Koltuk Yatak Yıkama işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Koltuklarınızı ve yatağınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

16 Mayıs 2018 - 23:10

Adnan

114 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .