Logo

iStanbul Halı Yıkama


iStanbul Halı Yıkama

Eğer halılarınızı evde hemen yıkatmak istiyorsanız, özel halı yıkama makinalarımızla evinize, işerinize gelerek, halılarınızı bulunduğu yer ve ortamda yıkayıp temizliyoruz. Bu işlem bir gündelikçi bayanın yapamayacağı kadar profesyoneldir ve halılarınızı kir ve lekelerden tamamen arındırır.

Yerinde Halı Yıkama İşlemi

Halılarınız önce bulunduğu yerde özel hazırlanmış deterjanlı su ile ıslatılıp, makinalarla derinlemesine fırçalanır. Bu işlem tamamlandıktan sonra, sanayi tipi vakumlama makinamızla halıdaki su ve deterjan artıklarla birlikte çekilrir. Birkaç saatlik havalandırma ve kuruma sonrası halılarınız tertemiz ve kullanıma hazır duruma gelecektir.

Halı yıkama işleminde en önemli unsurlardan birisi kullanılan halı yıkama şampuanı olup, iStanbul 24 Temizlik Yerinde Halı Yıkama olarak kalitesi ve sağlığa uygunluğu halı yıkama şampuanı ve leke çıkartıcı ilaçlar kullanıyoruz.

Evde ve yerinde halı yıkama, genellikle kaplama ve döşeme halılar için uygulanan bir metotdur. Özellikle iş yerleri, oteller, halı ve halıfleks kaplı kafe ve işletmeler bu seçeneğimizden faydalanmayı tercih etmektedir. Halılarınız rulo yapılarak taşınmaya elverişli ebatta ise, yerinde yıkama yerine, halıların götürülerek fabrikada yıkanmasını tercih etmenizi tavsiye ederiz. Fabrikada halı yıkama her durumda yerinde yıkamaya göre daha derinlemesine olacak ve sizi kurtma derdinden kurtatacaktır.

Fabrikamızda halı yıkama hizmetimiz de var. Evinize gelerek, yıkatmak istediğiniz halıları rulo yapıp halı yıkama fabrikamıza götürüyoruz. Fabrikamızda, çeşit ve özelliğine uygun olarak yıkadığımız halılarınızı 3 gün içerisinde kurutulmuş ve paketlenmiş olarak tekrar evinize getirerek teslim ediyoruz.

Tek sorun, birkaç gün halısız kalmanız ve yedek halılarınızı kullanmanız. Halıları geri teslim ettiğimizde, hemen açıp poşetlerinden çıkartmanız gerektiğini unutmayın. Ne kadar kurutuluş olursa olsun, halıların içerisinde kalan çok az nem bile, poşet içerisinde bekletilirse, halılarınızın küflenmesine ve kötü koku çıkarmasına sebep olabilir.

28 Ocak 2017 - 14:31

Adnan

473 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .