Logo

Kağıthane Çağlayan Mahallesi Koltuk Yıkama


Profesyonel Olarak Kağıthane Çağlayan Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklara sahip olmanızdır.Kağıthane Çağlayan Mahallesi Koltuk Temizleme Biz Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz, Koltuklarınızdaki Bakterileride  Ölduruyoruz. Kağıthane Çağlayan Mahallesi Evde Koltuk Yıkama, Çekyat Yıkama, Sandalye Yıkama, Cafe Restaurat Sandalye Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Halı Yıkama Hizmetleri Vermekteyiz.
Kağıthane Geneline Yılın Her Günü Hizmet Veren Ve Kağıthane Koltuk Yıkama,Yatak Yıkama Alanında En İyi, En Uygun Fiyatları, En Ucuz, En Temiz, En Kaliteli Ve En Sağlıklı Evde Koltuk,Yatak,Halı,Kanepe Yıkama Hizmeti Veren Firmamız Kağıthane Koltuk Yıkama Firmaları Arasında En Çok Tercih Edilen, Servis Ağı Gelişmiş, Profesyonel Ekibi Ekipmanlarıyla Yerinde Koltuk,Yatak,Halı Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Koltuklar Kullanımları Açısından Zamanla Kirlenir Ve Yıkama Ve Temizliği Olmadığı Sürece Bu Kirlere Bakteri Yuvasına Dönüşerek Sağlığımızı Tehdit Eder Hale Gelebilir.
Koltuk Temizleme Yöntemleri Konusunda Kağıthane Halkına Bilgilendirmekteyiz. İstanbul Kağıthane Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Ve Ya Yaparlar Sorusuna Tecrübemizle Cevap Vermekteyiz. Çiş Olmuş Koltuk Yıkama Kağıthane Servisimiz Bu Konuda Bilgi Ve Beceri İle Donatılmıştır. Hayatımızda En Çok İdrar Ve Ya Çiş Olan Koltuk Ve Yataklardır. Kağıthane Çişli Yatak Kanepe Çekyat Yıkama İşlemlerini Garanti Kapsamında Yapmaktayız. Oturma gurubu yıkama temizleme Kağıthane olarak haftanın yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.
Kağıthane Koltuk Yıkama Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapılır. Kağıthane Koltuk Ve Kanepe Yıkama Fiyatları İndirimli Olanlar Nerden Bulunur. Koltuk Üzerine Çay Kahve Lekesi Nasıl Temizlenir Ve Koltuk Lekeleri Çıkarma Yöntemleri Nasıl Olur. Kağıthane Çişli Yatak Ve Baza İdrar Kokusu Nasıl Giderilir. Koltuk Temizleme Yöntemleri Aslında Koltuk Kirletme Yöntemidir. Kağıthane de En İyi Koltuk Kağıthane Temizleme Yöntemi Yıkama Yapmakla Geçer. Kağıthane cafe koltuk yıkama, cafe restaurat koltuk yıkama, cafe restaurat sandalye yıkama, Yerinde Yıkama Kağıthane Mahallesi Şirketi Koltuk Kanepe Yerinde Halı Yıkama Temizleme Hizmetinde 15 Yıllık Tecrübe Birikim İle Servis Vermekteyiz.
Koltuk Çok Kirlendi Nasıl Temizlenir Kağıthane Sorusu Koltuk Yıkama Şirketimize Sorun.
Koltuğum Lekelendi Nasıl Bir Yöntemle Temizlerim Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapabilirim

www.istanbul24temizlik.com 7 gun 24 saat servislerimizle Kağıthane bölgesine hizmet vermekteyiz

 

Kağıthane MAHALLELERİ SERVİSLERİMİZ

 

Kağıthane Çağlayan Mahallesi, Kağıthane Çeliktepe Mahallesi, Kağıthane Emniyet Mahallesi, Kağıthane, Kağıthane Gültepe Mahallesi, Kağıthane Gürsel Mahallesi, Kağıthane Hamidiye Mahalesi, Kağıthane Harmantepe Mahallesi, Kağıthane Hürriyet Mahallesi, Kağıthane Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Kağıthane Merkez Mahallesi, Kağıthane Nurtepe Mahallesi, Kağıthane Ortabayır Mahallesi, Kağıthane Sanayi Mahallesi, Kağıthane Talatpaşa Mahallesi, Kağıthane Telsizler Mahallesi, Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi, Kağıthane Yeşilce Mahallesi, Kağıthane Şirintepe Mahallesi, Kağıthane Mahallelerine Koltuk Yıkama Firması Olarak garantili hizmet sunmaktayız.

KOLTUK YIKAMA KAĞITHANE

İstanbul ilinde bu sektörde 15. Yılına giren firmamız Koltuk yıkama firmaları içerisinde en iyi ve en garantili firma özelliği taşıyan bir firmadır.
İstanbul un tüm ilçelerine 4 mevsim 7 gün 24 saat sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız makineler kaliteli olup yerli tip makineler kullanmamaktayız. çünkü yerli tip makineler kıssa zaman sonra arıza vermektedir. Bu sektörde en öneli kural kullandığımız deterjanlardır. Ucuza kaçan merdiven altı şirketlerin yaptığı tamamen sahtekarlıktır. Koltuk yıkama işlemi 1 veya 1,30 saat arasında sürmektedir. Bizler kimyasal ve deterjan kullanmıyoruz. İnsan sağlığına hiçbir zarar vermeyen anti-alerjik (kronik nefes rahatsızlığı olanlar için) ve anti-bakteriyel ( Myte ve bakterilere kesin çözüm) sterilizasyonu sağlayan ithal SOLÜSYONLAR kullanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde manuel olarak değil, elektirikli döner sistem fırçalama tekniği kullanmaktayız. Vakum makinemiz 3600 watt emiş gücüne sahiptir.

KOLTUK YIKAMA KAĞITHANE FİYATLARI

 

KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
ÇİFT KİŞİLİK YATAK 95 TL
SANDALYE 5 TL
ÇAM SİLME m2 5 TL
EVDE HALI YIKAMA m2 5 TL

 

 

 

 

Koltuk + yatak yıkamalarında indirim uygulanmaktadır

Kağıthane Koltuk yıkama

 

1 asama:  ilk once koltugumuzun her yerini guzelcene ilacliyoruz

2 asama:  koltugumuzun üzerine leke cıkartan ilac sıkıyoruz

3 asama:  koltugumuzu guzelcene fırcalıyoruz

4 asama:  koltugumuzu ilacla tekrar duruluyoruz

5 asama:  koltugumuzun üzerindeki suyu ve bakterileri vakumla güzelcene cekiyoruz

Not cişli koltuk yıkamalarda ve yataklarda solüsyon kulanmaktayız.

Tüm koltuklarınızı itina ile yıkıyoruz. Yerinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Anti alerjik ve anti bakteriyel Kimyasallar kullanıyoruz. Kesinlikle insan sağlığına hiç bir yan etkisi yoktur. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır.
% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.
Bizler için sizlerin referansları her şeyden önce gelmektedir.
Diğer hizmetlerimiz için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

 

şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Koltuk yıkama ve Evde Koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Koltuklarınızı ve yatagınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

Muracat : Adnan

Muracat Tel : 0532 308 3080

 

31 Mayıs 2018 - 00:35

Adnan

111 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .