Logo

Kağıthane Koltuk Yıkama


Kağıthane Koltuk Yıkama

0532 308 3080

Sizlere sıradan bir hizmet değil yada İstanbul’un değil Türkiye nin en iyi koltuk yıkama hizmetini sunuyoruz. Biz kendimizden çok eminiz. Neden mi ? Çünkü biz hiç bir masraftan kaçınmadan Avrupa nın en iyi yıkama şampuanı ve yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz. Bu iddiamızda ki en önemli faktörlerden biride biz sadece yetişmiş, usta vasfını kazanmış, aklı başında ve dürüst elemanlarla hizmet veriyoruz. Mesai saati gözetmiyoruz. İlk düşüncemiz her zaman müşterimizin ne istediğidir, gerisi teferruattır.
Kağıthane koltuk yıkama şubemiz evde koltuk temizleme hizmeti vermektedir. Evinizin en değerli eşyasının her zaman temiz ve ilk günkü gibi olmasını istersiniz. Bugüne kadar yapılan temizlik yöntemleri en değerli eşyanız olan koltuklarınıza zarar vermekteydi. Daha önce iki yöntem kullanılmaktaydı. Bunlardan ilki fırça yöntemi ile temizlemekteydi. Fırça ile temizlerken döşemeye zarar vermekte ve de temizlik sadece yüzeysel olarak kalmakta idi. Bir diğer yöntem buhar ile temizlemede ise lekeler buhar ile yumuşatılmakta ve öyle çıkarılmaktaydı. Ancak bu yöntem dokuma liflerine zarar vermekte, liflerin daha çabuk yıpranmasına sebep olmaktaydı. Ancak şimdi kullanılan köpüklü temizleme yöntemi bugüne kadar kullanılan yöntemlerin aksine koltuğunuza herhangi bir zarar vermemekte ve de temizliği derinlemesine yapmaktadır. Kullanılan şampuan tamamen bitkiseldir. Ayrıca tamamen anti bakteriyeldir.

Koltuklarınızı evde koltuk yıkama firması olarak, evinize kadar gelip orada temizliyoruz. İlk önce koltuğunuzu tamamen makine yardımıyla köpüklü yor. Belli bir süre bekledikten sonra sanayi tipi vakum makinesi ile derinlemesine işleyen köpüğü çekmekteyiz. Bu şampuan sayesinde koltuklarınızda ki koku ve lekeler tamamen yok olmuş oluyor.

20 Mart 2017 - 23:31

Adnan

143 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .