Logo

koltuk yıkama fiyatları anadolu yakası


Koltuk yıkama İŞİ Profesyonel Olarak İstanbul Koltuk, Halı, Yatak, Çekyat, Sandalye Yıkama Hizmeti Vermekteyiz. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklara sahip olmanızdır. Biz Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz, Koltuklarınızdaki Bakterileride  Ölduruyoruz. İstanbul Evde Koltuk Yıkama, Çekyat Yıkama, Sandalye Yıkama, Yatak Yıkama, Halı Yıkama, Stor Perde Yıkama Hizmetleri Vermekteyiz.Koltuk yıkama işi bizim işimiz

KOLTUK YIKAMA İSTANBUL ANADOLU YAKASI 

İstanbul ilinde bu sektörde 15. Yılına giren firmamız Koltuk yıkama firmaları içerisinde en iyi ve en garantili firma özelliği taşıyan bir firmadır.

İstanbul un tüm ilçelerine 4 mevsim 7 gün 24 saat sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. Kullandığımız makineler kaliteli olup yerli tip makineler kullanmamaktayız. çünkü yerli tip makineler kıssa zaman sonra arıza vermektedir. Bu sektörde en öneli kural kullandığımız deterjanlardır. Ucuza kaçan merdiven altı şirketlerin yaptığı tamamen sahtekarlıktır. Loştuk yıkama işlemi 1 saat ile 1,30 saat arasında sürmektedir. Bizler kimyasal ve deterjan kullanmıyoruz. İnsan sağlığına hiçbir zarar vermeyen anti-alerjik (kronik nefes rahatsızlığı olanlar için) ve anti-bakteriyel ( Myte ve bakterilere kesin çözüm) sterilizasyonu sağlayan ithal SOLÜSYONLAR kullanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerinde manuel olarak değil, elektirikli döner sistem fırçalama tekniği kullanmaktayız. Vakum makinemiz 3600 watt emiş gücüne sahiptir.

KOLTUK YÜZEYİ NASIL SİLİNİR ?

Anti-bakteriyel çabuk uçan, keskin kokusuz temizlik maddeleri seçmeliyiz. Koltuk yüzeyi ılık su ve beyaz sabunla temizlenmelidir. Koltuk yıkamada diğer yöntem Yarım kova ılık suya yarım çay bardağı arap savunu koyup tül parçası, naylon banyo liftiyle silinirse lekeler hemen çıkar.

Temizleme işlemimde en  önemli şey, koltuk yüzeyindeki suyun tamamen çekilmesidir.Silme işlemine başlamadan önce renklerin solmayacağından ya da zarar görmeyeceğinden emin olmaktır.

Yeni aldığınız koltuklarınızı ilk etapta koruyucu örtüler ile kullanmak istemezsiniz.Bu örtüler kullanıldığı zaman takımların kirlenmesi söz konusu olabilir.

 

KOLTUK YIKAMA İSTANBUL ANADOLU YAKASI FİYATLARI

 

KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
ÇİFT KİŞİLİK YATAK 95 TL
SANDALYE 5 TL
ÇAM SİLME m2 3 TL
EVDE HALI YIKAMA m2 4 TL

 

 

Sizlere koltuk yıkama firmaları içinde İstanbul şehrinde hem seri, hem uygun, hem de temizlik garantili hizmetler sunuyoruz. İstanbul un her semtine garantili servisimiz bulunmaktadır. Koltuk yıkama firmaları portföyünde Evde halı yıkama, yatak yıkama, çam temizleme de bulunmaktadır,

koltuk yıkama firmaları arasında Şişli de 1 numara olma yolunda ilerlemekteyiz. Biz koltuk yıkama firmaları arasında İstanbul un tüm ilçelerine hem seri, hem uygun , hem de temizlik garantili hizmetler sunmaktayız.

 

şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Koltuk yıkama ve Evde Koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Koltuklarınızı ve yatağınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

İşimiz: İstanbul Anadolu yakasın Da Koltuk Yıkatma Fiyatları Ne Kadardır, Evlerde Koltuk Kanepe Yıkatma Şirketi Nerden Bulabilirim, En Yakın Koltuk Yıkama Şirketine Müracaat Nasıl Edebilirim, Profesyonel Olarak İstanbul Koltuk Yıkama Hizmeti Vermektir. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklara Sahip Olmanızdır. Bizler Sadece Koltuk Yıkama İşlemi Yapmıyoruz Ayrıca Koltuklara Hijyen Uyguluyoruz. İstanbul Anadolu Evde  Halı, Koltuk Nasıl Silinir Ve İstanbul Evlerde Koltuk Kanepe Temizliği Nasıl Silinir. Bize Her Şeyi Sorun Ama Kanepe Çekyat Nasıl Silinir Sorusunu Sormayınız Biz 15 Senedir Bu İşlemin Her Çeşit Yöntemini Yapmaktayız. İstanbul Evlerde Koltuk Nasıl Silinir Ve Temizleme Adı Altında 15 Senelik Hizmet Ve Garanti Vermekteyiz. Gerçekleşen Evlerde Koltuk Nasıl Silinir İstanbul Hizmetimiz 15 Yılına Girmiş Bulunmaktadır. İstanbul İlçelerine Verdiğimiz Hizmetler  Evlerde Koltuk Kanepe Nasıl Silinir, Evde halı Halıfilex Nasıl Silinir,Evde Yatak Nasıl Silinir Ve Temizliği Nasıl Olur Hizmeti Vermekteyiz. Şirketimiz İstanbul Evlerde Koltuk Nasıl Silinir Ayrıca Yerinde Halı Halıflex Nasıl Silinir Temizleme Hizmetini 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet Verebilmektedir. İstanbul Evlerde Koltuk Nasıl Silinir Fiyatları Konusunda İndirimli Evlerde Koltuk Temizleme İstanbul Hizmeti Bizden Alınmaktadır. İstanbul Evlerde Koltuk Nasıl Silinir Fiyat Olarak Belli Mevsimlerde İndirimli Yapmaktadır. İstanbul Evlerde Koltuk Temizleme Yöntemlerinde Sayısız Şirkete Kurs Veren İstanbul Firmamız Ayrıca İstanbul Evlerde Koltuk Temizleme Yöntemleri Konusunda Bir Uzman Olmaktadır. Evlerde Koltuk Kanepe Temizliği  İşlemlerinize Garanti Kapsamında Uygulamaktayız. Firmamız Ayrıca İstanbul İlçesinde Çişli Yatak Nasıl Yıkanır Konusunda Tecrübesini  Kanıtlanmış Bir Şirkettir. Ayrıca Evlerde Koltuk Temizleme Şampuanı Temin Etmekteyiz, İsteyene Bu Kimyasalı Temin Etmekteyiz, Koltuğuma Çiş Yaptı Nasıl Temizlenir Diyen Müşterilerimiz Kullanabilirler

 

Muracat : Adnan

Muracat Tel : 0532 308 308

30 Nisan 2018 - 22:50

Adnan

793 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .