Logo

Pendik Yayalar Mahallesi Koltuk Yıkama


Pendik Geneline Yılın Her Günü Hizmet Veren Ve Pendik Koltuk Yıkama,Yatak Yıkama Alanında En İyi, En Uygun Fiyatları, En Ucuz, En Temiz, En Kaliteli Ve En Sağlıklı Evde Koltuk,Yatak,Halı,Kanepe Yıkama Hizmeti Veren Firmamız Pendik Koltuk Yıkama Firmaları Arasında En Çok Tercih Edilen, Servis Ağı Gelişmiş, Profesyonel Ekibi Ekipmanlarıyla Yerinde Koltuk,Yatak,Halı Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Koltuklar Kullanımları Açısından Zamanla Kirlenir Ve Yıkama Ve Temizliği Olmadığı Sürece Bu Kirlere Bakteri Yuvasına Dönüşerek Sağlığımızı Tehdit Eder Hale Gelebilir.
Koltuk Temizleme Yöntemleri Konusunda Pendik Halkına Bilgilendirmekteyiz. İstanbul Pendik Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır Ve Ya Yaparlar Sorusuna Tecrübemizle Cevap Vermekteyiz. Çiş Olmuş Koltuk Yıkama Pendik Servisimiz Bu Konuda Bilgi Ve Beceri İle Donatılmıştır. Hayatımızda En Çok İdrar Ve Ya Çiş Olan Koltuk Ve Yataklardır. Pendik Çişli Yatak Kanepe Çekyat Yıkama İşlemlerini Garanti Kapsamında Yapmaktayız. Oturma gurubu yıkama temizleme Pendik olarak haftanın yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.
Pendik Koltuk Yıkama Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapılır. Pendik Koltuk Ve Kanepe Yıkama Fiyatları İndirimli Olanlar Nerden Bulunur. Koltuk Üzerine Çay Kahve Lekesi Nasıl Temizlenir Ve Koltuk Lekeleri Çıkarma Yöntemleri Nasıl Olur. Pendik Çişli Yatak Ve Baza İdrar Kokusu Nasıl Giderilir. Koltuk Temizleme Yöntemleri Aslında Koltuk Kirletme Yöntemidir. Pendik de En İyi Koltuk Pendik Temizleme Yöntemi Yıkama Yapmakla Geçer. Pendik cafe koltuk yıkama, Yerinde Yıkama Pendik MahalLesi Şirketi Koltuk Kanepe Yerinde Halı Yıkama Temizleme Hizmetinde 15 Yıllık Tecrübe Birikim İle Servis Vermekteyiz.
Koltuk Çok Kirlendi Nasıl Temizlenir Pendik Sorusu Koltuk Yıkama Şirketimize Sorun.
Koltuğum Lekelendi Nasıl Bir Yöntemle Temizlerim Temizleme Yöntemleri Nasıl Yapabilirim
www.istanbul24temizlik.com 7 gun 24 saat servislerimizle Pendik bölgesine hizmet vermekteyiz

 

KOLTUK YIKAMA PENDİK FİYATLARI

 

KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERSİZ) 100 TL
L KOLTUK TAKIMI (MİNDERLİ) 120 TL
ÇİFT KİŞİLİK YATAK 95 TL
SANDALYE 5 TL
ÇAM SİLME m2 3 TL
EVDE HALI YIKAMA m2 4 TL

Koltuk + yatak yıkamalarında indirim uygulanmaktadır

 

PENDİK MAHALLELERİ SERVİSLERİMİZ

 

 Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi, Pendik Çam çeşme Mahallesi, Pendik Çamlık Mahallesi, Pendik Çınar dere Mahallesi, Pendik Bahçelievler Mahhallesi, Pendik Batı Mahallesi, Pendik Doğu Mahallesi, Pendik Dumlupınar Mahallesi, Pendik Ertuğrulgazi Mahallesi, Pendik, Pendik Esenler Mahhallesi, Pendik Esen yalı Mahallesi, Pendik Fatih Mahallesi, Pendik Fevzi Çakmak Mahallesi, Pendik Güllü bağlar Mahallesi, Pendik Güzel yalı Mahallesi, Pendik Harman dere Mahallesi, Pendik Kavak pınar Mahallesi, Pendik Kaynarca Mahallesi, Pendik Kurtköy Mahallesi, Pendik Orhangazi Mahallesi, Pendik Şeyhli Mahallesi, Pendik Ramazan oğlu Mahallesi, Pendik Sanayi Mahallesi, Pendik Sapan bağları Mahallesi, Pendik Sülün tepe Mahhallesi, Pendik Veli baba Mahhallesi, Pendik Yayalar Mahallesi, Pendik Yenimahalle Mahallesi, Pendik Yenişehir Mahallesi, Pendik Yeşil bağlar Mahallesi, Pendik Orta Mahallesi, Pendik Mahallelerine Koltuk Yıkama Firması Olarak sizlere garantili hizmet sunmaktayız.

 

PENDİK KOLTUK YIKAMA

1 asama: ilk once koltugumuzun her yerini guzelcene ilacliyoruz
2 asama: koltugumuzun üzerine leke cıkartan ilac sıkıyoruz
3 asama: koltugumuzu guzelcene fırcalıyoruz
4 asama: koltugumuzu ilacla tekrar duruluyoruz
5 asama: koltugumuzun üzerindeki suyu ve bakterileri vakumla güzelcene cekiyoruz
Not cişli koltuk yıkamalarda ve yataklarda solüsyon kulanmaktayız.
Tüm koltuklarınızı itina ile yıkıyoruz. Yerinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Anti alerjik ve anti bakteriyel Kimyasallar kullanıyoruz. Kesinlikle insan sağlığına hiç bir yan etkisi yoktur. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır.
% 100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.
Bizler için sizlerin referansları her şeyden önce gelmektedir.
Diğer hizmetlerimiz için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.
şeker lekesi, yağ lekesi, kan lekesi, meyve lekesi, çay lekesi, kahve lekesi, şarap lekesi, kola lekesi, yemek sosu lekesi, pas lekesi, kireç lekesi, yağ lekesi, mum lekesi, boya lekesi, kalem lekesi ve ruj lekesi gibi inatçı zorluklar ile büyük ölçüde başa çıkabilmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde Evde Koltuk yıkama ve Evde Koltuk temizleme işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. Koltuklarınızı ve yatagınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz.

Muracat : Adnan
Muracat Tel : 0532 308 3080

08 Mayıs 2018 - 23:04

Adnan

99 views

0 Yorum

Benzer yazılar

iStanbul Temizlik


Sizlere Günün 24 Saati Hizmet Vermek için Hazırlanmış Bir Web Sitesidir. .